vita

Київський центр психосоціальної реабілітації залежних

Лікування від наркоманії за 28 днів

Лікування від наркоманії за 28 днів це мінімальний термін, за який можна позбутися наркотичної залежності. За цей час наш клієнт долає фізичну ламку, стабілізується емоційний стан. Протягом усього часу з ним працюють психологи та консультанти з хімічної залежності. Досвідчені фахівці мотивують учасника програми на проходження повного курсу реабілітації, направленого на лікування наркоманії або відвідування груп самодопомоги. Після закінчення програми клієнт та його родичі матимуть цілодобову підтримку співробітників центру Vita.

Лікування торпедо

Лікування “торпедо”: що являє собою ефективний метод лікування алкогольної та наркотичної залежності Докладно розуміємося, що є методом лікування “торпедо”. Говоримо про особливості застосування, переваги та недоліки, а також про специфіку застосування у клініці Vita.

Лікування від наркоманії за 28 днів

Лікування алкоголізму за 28 днів – це мінімальний термін, за який можна кинути пити. За цей час ми допомагаємо нашому клієнту вийти із запою, стабілізуємо його емоційний стан. Протягом усього часу з ним працюють психологи та консультанти з хімічної залежності. Досвідчені фахівці мотивують учасника програми на проходження повного курсу реабілітації, направленого на лікування алкоголізму або відвідування груп самодопомоги. Після закінчення програми клієнт та його родичі матимуть цілодобову підтримку співробітників центру Vita.

Лікування в ребцентрі

Алкоголізм та наркоманія – тяжкі хвороби, які потрібно лікувати негайно з лікарською підтримкою. Подібну підтримку можна отримати у спеціальному реабілітаційному центрі. Наш центр обладнаний сучасним обладнанням, з великою кількістю санвузлів з умивальними кабінами та приміщеннями

Програма лікування
12 кроків

Професійна команда психологів та психотерапевтів РЦ Vita використовує програму «12 кроків», внесену в уніфіковані стандарти наркологічної допомоги населенню наказом МОЗ України від 27.07.1998, а також використання відомих та ефективних методик лікування, основою яких став досвід провідних центрів у Європі та США

Зателефонуйте нам зараз

та отримайте безкоштовну консультацію щодо лікування